infiniti Dijital

DİJİTAL BASKI MAKİNASI

DİJİTAL BASKI MAKİNASI ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Makine üzerinde 8 adet xaar kafa bulunmaktadır ve hepsi tam çalışır durumdadır. makinenin herhangi bir problemi yoktur çalışır durumdadır...sadece orjinal boya ile kullanılmıştır.tüm parçaları orjinal ve teknik servis bakımlıdır. ayrıca 4 kafa Sıfırdır.Sağlık sorunları Nedeniyle Satıyorum

13000 TL

infiniti 152 lik baskı makinası

infiniti 152 lik baskı makinası ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
iç mekan kalitesinde dışmekan baskı

10000 TL

8160 ııı plas 160 cm

8160 ııı plas 160 cm ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
4 kafa sıfır servıs le kurulum ımkanı saglanır

8250 TL

infinity 160 lık

infinity 160 lık ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
makina çalışır vaziyette kafalarında hiçbir sıkıntı yok 320 makina almak için satıyorum

1000000 TL

ACİLL SATILIK 320 cm lik 128 Zar Kafa Seiko Kalitesinde Baskı Yapıyor.Kaçırma

ACİLL SATILIK 320 cm lik 128 Zar Kafa Seiko Kalitesinde Baskı Yapıyor.Kaçırma ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
INFINITI 2.EL

10700 TL

dijital baskı makinası 6 aylık yani sıfır ayarında

dijital baskı makinası 6 aylık yani sıfır ayarında ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
makina 6 ay çalıştı ve yattı dolayısıyla kafalar tıkalı sadece kafa alıp sıfır makına sahibi olursunuz

10000 TL

infiniti 8250 plus dijital baskı makinesi

infiniti 8250 plus dijital baskı makinesi ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
çalışır durumda hiç bir sıkıntısı yok 8 ader xaar 126 kafa mevcuttur.azda olsa pazarlık payı mevcuttur

7750 TL

DİJİTAL BASKI MAKİNASI 6 AYLIK

DİJİTAL BASKI MAKİNASI 6 AYLIK ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
SIFIR SAYILIR ÇÜNKÜ ALTI AY BASKI YAPTIM DAHA ARAÇLA TAKAS OLUR

18000 TL

DİJİTAL BASKI MAKİNASI 6 AYLIK

DİJİTAL BASKI MAKİNASI 6 AYLIK ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
SIFIR SAYILIR ÇÜNKÜ ALTI AY BASKI YAPTIM DAHA ARAÇLA TAKAS OLUR

18000 TL

320 dijital baskı makinası

320 dijital baskı makinası ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
kafa durumları çok iyi çalışır durumda spectra PQ baskı mkinası 15 pl

27,5 TL

2.el dijital baskı makinasi

2.el dijital baskı makinasi ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Satılık spectra sw 320 dijital baskı makinesi Açıklama : Spectra sw 4 kafalı 2 kafa iyi durumda 2 kafa değişmesi lazım i 320 solvent baskı makinası zor bulunur. epson alacağım için satıyorum almak isteyen arasın yardımcı olalım

8000 TL

İnfiniti 1504 160 lik

İnfiniti 1504 160 lik ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
160'lık infiti BASKI makinesi çalışır durumda ve tüm bakımları yapılır şekilde satılıktır. Alan arkadaş fişe takıp çalıştıracak hiç bir sıkıntısı bulunmamaktadır Not yanında bilgisayarı ve 15 litre yakın boyaları verilecektir . Ayrıca infiniti baskı makinesinin tüm modellerin yedek parçaları bulunmaktadır.

6500 TL

3.20 cm GÜÇ KAYNAĞI+PC 126 XAAR - 80 PL 12 KAFA

3.20 cm GÜÇ KAYNAĞI+PC 126 XAAR - 80 PL 12 KAFA ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Makina 3.20 olup tüm takımları yapılmıştır herhangi bir çalışmayan aksamı yoktur 12 XAAR 126 kafadır 80 pl kafalar iyi durumdadır baskı makınası olmayan meslektaşlarım için ekmek yedirir bir makınadır dosta gider bilgisayar ve güç kaynağı yanında verılecektir 24 saat arayabılırsınız

9,8 TL

ACİL SATILIK

ACİL SATILIK ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
2006 MODEL (8 KAFA ZAAR) 3.20 CM LİK İNFİNİTY YF-1232 III DİĞİTAL BASKI MAKİNASI4 KAFA SIFIR 4 KAFA İYİ ALAN KARDEŞİMİZE HAYIRLI OLSUN 4 KAFA YEDEK VE 12 LT (HER RENKTEN 5 LT BOYALARIDA VERİLECEKTİR) MAKİNAYI KULLANMADIĞIM İÇİN SOLVENTLEDİM KAFALARDA BOYA KURUMASIN DİYE MAKİNA ÇALIŞIR DURUMDADIR HİÇ BİR ARIZASI YOKTUR SADECE SERVİS GELİP İNCE AYARLARINI YAYPACAK VE ÖYLECE TESLİM EDECEĞİM. MASRAFI VERDİĞİM ÜCRETEN DÜŞECEKTİR. NOT(2 MAKİNAM VAR BURDAN TAŞINACAĞIM İÇİN İNFİNİTİYİ SATIYORUM)

11000 TL

XAAR KAFA DİGİTAL BASKI MAKİNASI

XAAR KAFA DİGİTAL BASKI MAKİNASI ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
128 XAAR KAFA UFAK TEFEK MASRAFLARI VARDIR MAKİNA BU ŞEKİLDE SATILACAKTIR

6000 TL

infiniti 8250 plus

infiniti 8250 plus ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
makine calisir durumda

5500 TL

DC24V Air or Vacuum Pump for Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Inkjet Printers

DC24V Air or Vacuum Pump for Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Inkjet Printers ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklama: Designed to create the necessary air pressure in the ink system. Typically, a negative pressure. The same pump can be applied to create a positive pressure. Which is created by the cleaning head of positive pressure

DC24V Big Ink Pump for Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Inkjet Printers

DC24V Big Ink Pump for Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Inkjet Printers ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Bizim DC24V Büyük Mürekkep pompası kalite, kararlı ve düşük maliyetli bir performans yüksektir ve bu için geçerlidir Geniş formatlı yazıcılar Çin yapımı. Özellikler: Hassas tasarım, zarif görünümü. Özel malzemeler, antikorozif ve uzun hizmet ömrü yapılmıştır. Kullanımı kolay ve yerine uygun. Ile kullanılmak için: & nbsp;Tüm Çin-yazıcılar Net Ağırlık: & nbsp; & nbsp;156g/pc Boyutu Ambalaj: & nbsp;105 x 60 x 40mm Brüt Ağırlık: 160g/pc Açıklamalar: & nbsp;OEM

Çin-Yazıcılar için DC24V Büyük UV Mürekkep Pompası

Çin-Yazıcılar için DC24V Büyük UV Mürekkep Pompası ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Our DC24V Big UV Mürekkep pompası kalite, kararlı ve düşük maliyetli bir performans yüksektir ve bu için geçerlidir Geniş formatlı yazıcılar Çin yapımı. Özellikler: & Bull; Hassas tasarım, zarif görünümü. & Bull; & nbsp; özel malzemeler, antikorozif ve uzun hizmet ömrü Yapımı. & Bull; & nbsp; Bu kullanımı kolay ve yerine uygun.

16 $

Çin-Yazıcılar için DC24V Küçük UV Mürekkep Pompası

Çin-Yazıcılar için DC24V Küçük UV Mürekkep Pompası ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Bizim DC24V küçük UV Mürekkep pompası Çin geniş formatlı UV baskı ekipman için kullanılabilecek maliyetli istikrarlı kalite,. Özellikler: & Bull; Titizlik tasarım, zarif görünüm & Bull; Özel malzemeler, antipas ve uzun ömürlü benimseyin & Bull; Kolay kullanım, tak ve çalıştır

10 $

Çin-Yazıcılar için DC12V Büyük Mürekkep Pompası

Çin-Yazıcılar için DC12V Büyük Mürekkep Pompası ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Bizim DC12V Büyük Mürekkep pompası kalite, kararlı ve düşük maliyetli bir performans yüksektir ve bu için geçerlidir Geniş formatlı yazıcılar Çin yapımı. Özellikler: & Bull; Hassas tasarım, zarif görünümü. & Bull; & nbsp; özel malzemeler, antikorozif ve uzun hizmet ömrü Yapımı. & Bull; & nbsp; Bu kullanımı kolay ve yerine uygun. Ile kullanılacak:Tüm Çin-yazıcılar Net Ağırlığı: 160g / pc Ambalaj boyutu:150x110x40mm Brüt Ağırlık: 170g / pc Açıklamalar: & nbsp;OEM

Çin-Yazıcılar için DC12V Küçük Mürekkep Pompası

Çin-Yazıcılar için DC12V Küçük Mürekkep Pompası ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Our DC12v small Mürekkep pompası kalite, kararlı ve düşük maliyetli bir performans yüksektir ve bu için geçerlidir Geniş formatlı yazıcılar Çin yapımı. Özellikler: & Bull; Hassas tasarım, zarif görünümü. & Bull; & nbsp; özel malzemeler, antikorozif ve uzun hizmet ömrü Yapımı. & Bull; & nbsp; Bu kullanımı kolay ve yerine uygun. Ile kullanılmak için: & nbsp;Tüm Çin-yazıcılar Net Ağırlığı: 68g/pc Ambalaj boyutu: 125*85*30mm Brüt Ağırlık: 70g / pc Açıklamalar: & nbsp;OEM

İthal Çin-Yazıcılar için Kumaş Dokumasız

İthal Çin-Yazıcılar için Kumaş Dokumasız ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Imported non-woven cloth for Sino printer 11.4" x 11.8" (29 x 30cm) /piece, 50 pics/parcel Used for ink and/or water absorption on most Sino printers: YSL, WitColor, Liyu, Gongzheng Infiniti vs.

Temiz oda Silecek Tozsuz Yazıcılar 150pcs için Kumaş Dokumasız

Temiz oda Silecek Tozsuz Yazıcılar 150pcs için Kumaş Dokumasız ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
& Nbsp için Kumaş Dokumasız;Geniş formatlı yazıcılar 9 & quot; x 9 & quot; (x 23cm 23) / adet, 150pcs / parsel Için kullanılabilir için: YSL, WitColor, Liyu, Gongzheng, Infiniti geniş formatlı yazıcılar.

C-type Air Filter for Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Inkjet Printers

C-type Air Filter for Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Inkjet Printers ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Bizim C-tipi hava filtresi kalitesinde istikrarlı ve maliyet-performans yüksektir. korozyona dirençli polimer material.It kullanılarak filtre elemanı için de geçerlidir Geniş formatlı yazıcılar Çin yapımı.

143 TL

80mm Mürekkep Filtresi Infiniti / JHF / Allwin / Phaeton / CrystalJet Solvent Mürekkep Yazıcılar için Dirençli 5 Mikron

80mm Mürekkep Filtresi Infiniti / JHF / Allwin / Phaeton / CrystalJet Solvent Mürekkep Yazıcılar için Dirençli 5 Mikron ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Bizim filtre 80mm uzunluğu ve korozyona dayanıklı polimer malzeme kullanıyor. filtreleme hassasiyeti 5 ve mu elde edilebilir; Çin-geniş formatlı baskı ekipmanları için kullanılabilir / m.

186 $

Small Ink Pump for Infiniti/ Crystaljet/ Gongzheng Inkjet Printers (100-200ml/min) 24V/ 3W

Small Ink Pump for Infiniti/ Crystaljet/ Gongzheng Inkjet Printers (100-200ml/min) 24V/ 3W ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Küçük yüksek kaliteli Mürekkep pompası (100-200ml / min) 24V/ 3W is stable and cost - effective, which can be used for Infiniti/ Crystaljet/ Gongzheng Geniş formatlı baskı ekipmanları. Özellikler: & Bull; Titizlik tasarımı, zarif görünümü. & Bull; & nbsp; Bu uzun hizmet ömrüne sahiptir yapar antikorozif özel malzemeden imal edilmiştir. & Bull; & nbsp; Bu kullanımı kolay ve yerine uygun.

330 $

Gongzheng ThunderJet A1801/A1802/1802S Printers Damper

Gongzheng ThunderJet A1801/A1802/1802S Printers Damper ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Gongzheng ThunderJet A1801/A1802/1802S Printers Damper Ile kullanılacak: Gongzheng ThunderJet A1801/A1802/1802S Printers. Açıklamalar: OEM

171 $

JYY Mikro Diyafram Pompa-C JYY (B) -Q-30-1 Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar için 80-95 kpa Sıvı Hava Pompası (DC24V / 7W)

JYY Mikro Diyafram Pompa-C JYY (B) -Q-30-1 Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar için 80-95 kpa Sıvı Hava Pompası (DC24V / 7W) ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklama: Orijinal JYY kaliteli hava pompası (80-95kpa) 24V/7W is stable and cost-effective, which can be used for Infiniti / Crystaljet / Gongzheng Geniş formatlı baskı equipments. Özellikler: & Bull; Precision Design: Exquisite appearance, compact structure. & Bull; Advanced Materials: Anti-corrosion materials, long life service. & Bull; Easy to use: Simply Installation, plug and play. Ile kullanılacak: A-Starjet, AllSign, Allwin, Anhui Liyu, AOJet, AYazdırın, Crystaljet, DIGITEX, Docan, Eastech, Flora, Fuzao, FY Birliği, Galaxy, Gongzheng İnsan Dijital Teknoloji, Icontek, Infiniti, Inwear, JHF Vista, Lecai, Leopard , MeiTu, Micolor, Myjet, Oasis, Phaeton, Rodin, Skyjet, Speedvision, Sunfiner, Synco, Taimes, Teckwin, Textalk, WER, Wit-Renk, XTR, Xunfei, Yaselan, Yat Fung Dijital, Yinghe, Zhongye mürekkep püskürtmeli yazıcılar.

11,32 $

Solenoid Vana Elektromanyetizma Zhongye / Gongzheng Yazıcılar / Manyetik Valf (DC24V / 8W) & Nbsp; | & nbsp; 14 İşlemler Ürün Kodu: ACC-LFP-017B

Solenoid Vana Elektromanyetizma Zhongye / Gongzheng Yazıcılar / Manyetik Valf (DC24V / 8W) & Nbsp; | & nbsp; 14 İşlemler Ürün Kodu: ACC-LFP-017B ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Solenoid Vana Elektromanyetizma Zhongye / Gongzheng Yazıcılar / Manyetik Valf (DC24V / 8W) Için kullanılabilir için: Tüm Zhongye / Gongzheng Geniş formatlı yazıcılar Ambalaj Boyutu: 2.2 & quot; x 2.6 & quot; x 1.4 & quot; (55 x 65 x 35mm) Net Ağırlığı: 60g / pc Brüt Ağırlık: 70g / pc Açıklamalar: OEM

544 $

X-Eksen 9 Metre Gongzheng / Wit Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar için Megadyne Kayış 16,9-XL-9000

X-Eksen 9 Metre Gongzheng / Wit Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar için Megadyne Kayış 16,9-XL-9000 ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
X-Eksen 9 Metre Gongzheng / Wit Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar için Megadyne Kayış 16,9-XL-9000 Için kullanılabilir için: Gongzheng/Wit-color Inkjet Printers Ambalaj Boyutu: 8.3" x 8.3" x 1.1" (210 x 210 x 27mm) Net Ağırlığı: 440g/pc Brüt Ağırlık: 450g/pc Açıklamalar: Orijinal

6793 $

JYY Mikro Diyafram Pompa-B JYY (B) Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar (DC24V, 6.5W, 300-400ml / dak) için -Y-30-1 Mürekkep Pompası

JYY Mikro Diyafram Pompa-B JYY (B) Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar (DC24V, 6.5W, 300-400ml / dak) için -Y-30-1 Mürekkep Pompası ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklama: Orijinal JYY kaliteli Mürekkep pompası (300-400ml/min) 24V/6.5W is stable and cost - effective, which can be used for Infiniti / Crystaljet / Gongzheng Geniş formatlı baskı ekipmanları. Özellikler: ? Precision Design: Exquisite appearance, compact structure. ? Advanced Materials: Anti-corrosion materials, long life service. ? Easy to use: Simply Installation, plug and play. Için kullanılacak: & nbsp;A-Starjet, AllSign, Allwin, Anhui Liyu, AOJet, AYazdırın, Crystaljet, DIGITEX, Docan, Eastech, Flora, Fuzao, FY Birliği, Galaxy, Gongzheng İnsan Dijital Teknoloji, Icontek, Infiniti, Inwear, JHF Vista, Lecai, Leopard , MeiTu, Micolor, Myjet, Oasis, Phaeton, Rodin, Skyjet, Speedvision, Sunfiner, Synco, Taimes, Teckwin, Textalk, WER, Wit-Renk, XTR, Xunfei, Yaselan, Yat Fung Dijital, Yinghe, Zhongye mürekkep püskürtmeli yazıcılar. Ambalaj Boyutu: 4.3" x 2.6" x 1.8" (110 x 65 x 45mm) Net Ağırlığı: 155g/pc Brüt Ağırlık: & nbsp;165g / pc Açıklamalar: & nbsp;Orijinal & nbsp;

11,32 $

Orijinal JYY (B) Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar için -Y-10-1 Mikro Diyafram Pompa Mürekkep Pompası (DC 24V, 3W, 100-200ml / dak)

Orijinal JYY (B) Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar için -Y-10-1 Mikro Diyafram Pompa Mürekkep Pompası (DC 24V, 3W, 100-200ml / dak) ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Orijinal JYY kaliteli Mürekkep pompası Infiniti / Crystaljet / Gongzheng için kullanılabilecek, etkili, - (100-200ml / dakika) 24 V / 3W kararlı ve düşük maliyetli Geniş formatlı baskı ekipmanları. Için kullanılacak: & nbsp; A-Starjet, AllSign, Allwin, Anhui Liyu, AOJet, AYazdırın, Crystaljet, DIGITEX, Docan, Eastech, Flora, Fuzao, FY Birliği, Galaxy, Gongzheng İnsan Dijital Teknoloji, Icontek, Infiniti, Inwear, JHF Vista, Lecai, Leopard , MeiTu, Micolor, Myjet, Oasis, Phaeton, Rodin, Skyjet, Speedvision, Sunfiner, Synco, Taimes, Teckwin, Textalk, WER, Wit-Renk, XTR, Xunfei, Yaselan, Yat Fung Dijital, Yinghe, Zhongye mürekkep püskürtmeli yazıcılar.

425 $

ThunderJet A1801/A1802/1802S Printers Cap Capping Top

ThunderJet A1801/A1802/1802S Printers Cap Capping Top ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Ile kullanılacak: GONGZHENG ThunderJet A1802/A1801/A1802S/A1801S/A2502/A2502S, ThunderJet V1802S/V1801S/V1802/V1801 Net Ağırlığı: 20g / pc Boyutunu Ambalaj: & nbsp;75x56x33mm Brüt Ağırlık: 30g / pcAçıklamalar: OEM

998 $

Üç yollu Vana (metal)

Üç yollu Vana (metal) ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Üç yollu Vana (metal) Paslanmaz için Temizleme Sistemi. Ile kullanılacak: YSL, WitColor, Liyu, Gongzheng Infiniti, etc.

998 $

80mm UV Mürekkep Filtre 5 Infiniti / JHF / Allwin / Phaeton / CrystalJet UV Mürekkep Yazıcılar için Micron Dayanıklı

80mm UV Mürekkep Filtre 5 Infiniti / JHF / Allwin / Phaeton / CrystalJet UV Mürekkep Yazıcılar için Micron Dayanıklı ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklama: Our filter is 80mm length and using corrosion-resistant polymer material. The filtering accuracy can be achieved 5μ / m, which can be used for Infiniti/JHF/Allwin/Phaeton/CrystalJet uv mürekkep Yazıcılar Için kullanılacak: & nbsp;Infiniti / JHF / Allwin / Phaeton / CrystalJet UV Mürekkep Yazıcılar Boyutu Ambalaj: & nbsp;3.9 & quot; x 1 & quot; x 1 & quot; (100 x 26 x 26mm) Net Ağırlığı: 28g / pc Brüt Ağırlık: 30g / pc Açıklamalar: & nbsp;OEM

227 $

Thunder Jet V1801 / 1802 Yazıcı Güç Kaynağı

Thunder Jet V1801 / 1802 Yazıcı Güç Kaynağı ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: Thunder Jet V1801 / 1802 Yazıcı

18981 $

3208DS Yazıcı Güç Kaynağı

3208DS Yazıcı Güç Kaynağı ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
3208DS Yazıcı

18981 $

Thunder Jet V1801 / 1802 Yazıcı Cap İstasyonu Sürücü Yönetim Kurulu

Thunder Jet V1801 / 1802 Yazıcı Cap İstasyonu Sürücü Yönetim Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Thunder Jet V1801 / 1802 Yazıcı Cap İstasyonu Sürücü Yönetim Kurulu Ile kullanılacak: Thunder Jet V1801 / 1802 Yazıcı Açıklamalar: orijinal

15186 $

Thunder Jet V1801 / 1802 Kafası Sürücü Yönetim Kurulu

Thunder Jet V1801 / 1802 Kafası Sürücü Yönetim Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: Thunder Jet V1801 / 1802 Yazıcı & nbsp;

28428 $

GZT3202 / 3204AU Yazıcı Kafası Kurulu

GZT3202 / 3204AU Yazıcı Kafası Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: GZT3202 / 3204AU Yazıcı

568 $

Thunder Jet A1801/1802 Mainboard

Thunder Jet A1801/1802 Mainboard ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: Thunder Jet A1801/1802 Printer

759 $

Thunder Jet A1801 / 1802 Printehead Kurulu

Thunder Jet A1801 / 1802 Printehead Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: Thunder Jet A1801/1802 Printer

380 $

GZY3312DP Yazıcı Anakart

GZY3312DP Yazıcı Anakart ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: GZY3212DP Yazıcı

473 $

GZ3206 / 3208DS Seiko Başkanı Yazıcı PCI Kart

GZ3206 / 3208DS Seiko Başkanı Yazıcı PCI Kart ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: GZ3206/3208DS Seiko Head Printer

948 $

Çin-yazıcılar için Alüminyum Temizleme Sistemi

Çin-yazıcılar için Alüminyum Temizleme Sistemi ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Alüminyum Temizleme Sistemi Çin-yazıcılar için Temizleyebilir miyim Yazıcı kafası otomatik olarak bir grupta bulunan 4 adet, her 4 adet ilave edilebilir. Ile kullanılacak: YSL, WIT RENK, LIYU, Gongzheng, INFINITI, vb

5455 $

Geniş Format Yazıcılar için Solenoid Vana Elektromanyetizma / Manyetik Valf (DC24V / 8W)

Geniş Format Yazıcılar için Solenoid Vana Elektromanyetizma / Manyetik Valf (DC24V / 8W) ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Özellikler: ? Valve Body using high-grade metal materials , long life ? Joint using high quality plastic, strong and durable Için kullanılabilir için: Tüm Çin-yazıcılar Net Ağırlığı: 56g/pc Ambalaj Boyutu: 110x70x40mm Brüt Ağırlık: 70g / pc Açıklamalar: OEM

453 $

B tipi 60mm Mürekkep Filtre 5 Infiniti / JHF / Allwin / Phaeton / CrystalJet Solvent Mürekkep Yazıcılar için Micron Dayanıklı

B tipi 60mm Mürekkep Filtre 5 Infiniti / JHF / Allwin / Phaeton / CrystalJet Solvent Mürekkep Yazıcılar için Micron Dayanıklı ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Bizim B-tipi filtre kalitesi istikrarlı ve maliyet-performans yüksektir. korozyona dirençli polimer material.It kullanılarak filtre elemanı için de geçerlidir Geniş formatlı yazıcılar Çin yapımı. Ile kullanılmak için: & nbsp;Allwin, Anhui Liyu, AOJet, AYazdırın, Crystaljet, DIGITEX, Docan, Eastech, Flora, Fuzao, FY Birliği, Galaxy, Gongzheng, Icontek, Infiniti, Inwear, JHF Vista, Lecai, Leopard, MeiTu, Micolor, Myjet, Oasis, Phaeton Rodin, Skyjet, Speedvision, Sunfiner, Synco, Taimes, Teckwin, Textalk, WER, Wit-Renk, XTR, Xunfei, Yaselan, Yat Fung Dijital, Yinghe, Zhongye mürekkep püskürtmeli yazıcılar. Net Ağırlığı: 20g / pc Ambalaj boyutu: 90x35x35mm Brüt Ağırlık: 22g / pc Açıklamalar: & nbsp;OEM

103 $

Çin-Yazıcılar için Paslanmaz Çelik Mürekkep Seviye Sensörü

Çin-Yazıcılar için Paslanmaz Çelik Mürekkep Seviye Sensörü ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Paslanmaz Çelik Mürekkep Seviye Sensörü Ile kullanılacak: YSL, WitColor, Liyu, Gongzheng, Infiniti large format inkjet printers, etc. Ambalaj Boyutu: 3.1" x 1.3" x 1.3" (80 x 32 x 32mm) Net Ağırlığı: 35g/pc Brüt Ağırlık: 45g/pc

5,7 $

Manuel Üç yollu UV Vana (plastik)

Manuel Üç yollu UV Vana (plastik) ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Manual Three-way UV Valve for Sino printers Used to clean ink system Ile kullanılacak: YSL, WitColor, Liyu, Gongzheng Infiniti vs.

428 TL

Manuel Üç yollu Vana (plastik)

Manuel Üç yollu Vana (plastik) ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Manual Three-way Valve for Sino printers Used to clean ink system Ile kullanılacak: YSL, WitColor, Liyu, Gongzheng Infiniti vs.

428 $

Manuel Çift yönlü UV Vana (plastik)

Manuel Çift yönlü UV Vana (plastik) ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Manuel İki yönlü UV Vana for Sino printers Used to clean ink system Ile kullanılacak: YSL, WitColor, Liyu, Gongzheng Infiniti vs.

428 $

GZ3212 Yazıcı Güç Kaynağı

GZ3212 Yazıcı Güç Kaynağı ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: GZ3212 Yazıcı

189 $

Gongzheng Yazıcı Step Motor Sürücüsü

Gongzheng Yazıcı Step Motor Sürücüsü ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: Tüm Gongzheng Geniş formatlı yazıcı

284 $

GZC3212DP / GZCS3206 / 3208DS Yazıcı Servo Motor Sürücüsü

GZC3212DP / GZCS3206 / 3208DS Yazıcı Servo Motor Sürücüsü ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: GZC3212DP / GZCS3206 / 3208DS Yazıcı

473 $

Gongzheng Yazıcı Besleme Medya kumanda paneli

Gongzheng Yazıcı Besleme Medya kumanda paneli ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: Tüm Gongzheng Geniş formatlı yazıcı

5695 $

GZ3212 Yazıcı Power Board

GZ3212 Yazıcı Power Board ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: GZ3212 Yazıcı

151 $

GZ3208 Yazıcı Power Board

GZ3208 Yazıcı Power Board ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: GZ3208 Yazıcı

151 $

GZ3212 Yazıcı Tedarik Mürekkep Kurulu

GZ3212 Yazıcı Tedarik Mürekkep Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: GZ3212 Yazıcı

56 $

Yazıcı Tedarik Mürekkep Kurulu

Yazıcı Tedarik Mürekkep Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Yazıcı

56 $

Gongzheng Geniş Format Yazıcı Port LIQUD transferi Kurulu

Gongzheng Geniş Format Yazıcı Port LIQUD transferi Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: Tüm Gongzheng Geniş formatlı yazıcı

37 $

Kullanılan: Tüm Gongzheng Geniş formatlı yazıcı

Kullanılan: Tüm Gongzheng Geniş formatlı yazıcı ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: Tüm Gongzheng Geniş formatlı yazıcı

37 $

Kullanılan: Tüm Gongzheng Geniş formatlı yazıcı

Kullanılan: Tüm Gongzheng Geniş formatlı yazıcı ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: GZCS3206 / 3208DS Seiko Başkanı Yazıcı

18 $

GZCS3206 / 3208DS Seiko Başkanı Yazıcı Kafası Transferi Kurulu B

GZCS3206 / 3208DS Seiko Başkanı Yazıcı Kafası Transferi Kurulu B ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: GZCS3206 / 3208DS Seiko Başkanı Yazıcı

18 $

GZCS3206 / 3208DS Seiko Başkanı Yazıcı Kafası Transferi Kurulu A

GZCS3206 / 3208DS Seiko Başkanı Yazıcı Kafası Transferi Kurulu A ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: GZCS3206 / 3208DS Seiko Başkanı Yazıcı

18 $

Yazıcı Kafası Kurulu

Yazıcı Kafası Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Yazıcı

948 $

Yazıcı Anakart

Yazıcı Anakart ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: Yazıcı

948 $

Yazıcı Kafası Bağlayıcı Kurulu

Yazıcı Kafası Bağlayıcı Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Yazıcı

151 $

Thunder Jet V1801 / 1802 Anakart

Thunder Jet V1801 / 1802 Anakart ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: Thunder Jet V1801 / 1802 Yazıcı & nbsp;

759 $

Thunder Jet V1801 / 1802 Printehead Kurulu

Thunder Jet V1801 / 1802 Printehead Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: Thunder Jet V1801 / 1802 Yazıcı

389 $

Yazıcı Anakart

Yazıcı Anakart ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: Yazıcı

948 $

Yazıcı Kafası Kurulu

Yazıcı Kafası Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: (the first generation) Printer

284 $

Yazıcı Kafası Kurulu

Yazıcı Kafası Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: Printer

284 $

Yazıcı Servo Kurulu

Yazıcı Servo Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Kullanılan: Yazıcı

189 $

Seiko Başkanı Yazıcı Güç Kurulu

Seiko Başkanı Yazıcı Güç Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Seiko Başkanı Yazıcı

189 $

Seiko Başkanı Yazıcı Güç Kurulu

Seiko Başkanı Yazıcı Güç Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Seiko Başkanı Yazıcı

189 $

Seiko Başkanı Yazıcı Servo Kurulu

Seiko Başkanı Yazıcı Servo Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Seiko Başkanı Yazıcı

284 $

Seiko Başkanı Yazıcı Kafası Kurulu

Seiko Başkanı Yazıcı Kafası Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Seiko Başkanı Yazıcı & nbsp;

380 $

Printer Printhead Board

Printer Printhead Board ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Yazıcı

379 $

Yazıcı Kafası Kurulu

Yazıcı Kafası Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Yazıcı

284 $