Diğer

PLOTTER VE EKO SOLVENT BASKI MAKİNESİ

PLOTTER VE EKO SOLVENT BASKI MAKİNESİ ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
TÜRKİYENİN EN ÇOK SATAN ISO 9001 KALİTELİ PLOTTERI ve 180CMLİK EPSON KAFA BASKI MAKİNESİ

1900 TL

folyo kesim plotter

folyo kesim plotter ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
devamlı olarak satışı yapılacaktır yedek parça mevcuttu

1 TL

dijital sublime solvent dx5 kafalı baskı makinası

dijital sublime solvent dx5 kafalı baskı makinası ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.

14000 $

dijital pigment tisort tişört baskı makinesi

dijital pigment tisort tişört baskı makinesi ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
full fonksiyonlu koyu zemin basabilen beyaz boya karıştırıcılı ara kurutmalı tişört baskı makinesi

14500 $

Epson dx7 1444 dpi dış mekan eco solvent dijital baskı makinesi

Epson dx7 1444 dpi dış mekan eco solvent dijital baskı makinesi ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
1.6m baskı eni 1444 dpi japon epson dx7 kafaboya maliyeti m2 1$dış meka 3 yıl solmaz eco solvent kokusuz makine epson dx7 kafa ile 1 gunde 400m2 foto baskı otomatik kafa temizleme,atık boya sistemi,drop ink ve vdts dalgali pass teknolojisi.2 yıl garantiliSık sorulan sorular 1.Makine elinizde varmi?=makine siparisle 28 gunde gelmektedir.2.Makine de vade olurmu? = ucret pesin olup,odeme yapildiktan sonra siparisiniz onaylanir.3.Teknik servisiniz varmi? = turkiye geneli servisimiz vardir.4.Makineye kurulum dahilmi? = Makine kurulum dahil nakliye ucreti harictir.5.Fiyata kdv dahil mi? = kdv harictir.faturasiz satilabilir.6.Param cikismiyor kalanini sonra veriyim.Maalesef ucreti nakit aliyoruz.7.En son ne olur?= fiyat sondur.

8500 $

interjet Epson dx5 eco solvent 2m dijital baskı makinesi 1444 dpi

interjet Epson dx5 eco solvent 2m dijital baskı makinesi 1444 dpi ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
interjet Epson dx5 eco solvent 2m dijital baskı makinesi+ dekotaya baski 1444 dpi stok adedi 2 Hemen teslim

10000 $

baski makinesi araniyor

baski makinesi araniyor ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
qiymetin dexli yoxdu boyutu 320 cm olsun acil araniyor

35000 $

epsondx7 kafa interjet maxi 330 dijital baskı makinesi

epsondx7 kafa interjet maxi 330 dijital baskı makinesi ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
üstün öellikleri ve uygun fiyat avantajlarıyla interdijitalden

22000 $

objectjet

objectjet ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
makinemiz 8 kafalıdır.her hangi bi yerinde darbe yoktur

18000 TL

Turcotex

Turcotex ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Tişört baskı makineleri kendi imalatımızdır.

12000 TL

t-jet blazer pro

t-jet blazer pro ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
t-jet blazer pro temiz boyaları dahil

20000 TL

DX5 EPSON KAFA

DX5 EPSON KAFA ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
SORUNSUZ SIFIR KAFA İLE DEĞİŞİM YAPILARAK SATILACAKTIR

12000 TL

Folyo kesim Mutoh Sc 1300

Folyo kesim Mutoh Sc 1300 ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
MUTOH FOLYO KESİM 120 CM

6200 TL

4 kafa 512 pk 1024 çözünürlük az kullanılmış

4 kafa 512 pk 1024 çözünürlük az kullanılmış ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Makina Çin'de , Allwin fabrikasında üretilmiştir. Baskı kafalarının menşei Avrupa'dır. 512 pikolitre ve 1024 çözünürlük kalitesinde baskı yapar.4 kafadır. CMYK formatında çalışır,solvent bazlıdır. Makina az kullanıldı. Baskı kalitesi güzel ve hızlı bir makinadır.

0 TL

Uv Flatbed Baskı Makinası

Uv Flatbed Baskı Makinası ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Epson DX5 Baskı Kafası 40x60cm baskı alını CMYK+WWWW Renkler ve beyazı aynı anda basabilme imkanı. Baskı kafası, damperler, hortumlar ve diğer tüm parçaları sıfırlanmış olarak teslim edilecektir. alacak olan kişi tamamen sıfırlanmış bir makine kullanacak. Baskı Örnekleri fotoğraflarda mevcuttur.Daha büyük ebat bir makina ihtiyacı olduğundan satılıktır. Epsondan bozma ÇİN yazıcılardan değildir. Türkiye'de distribütör'ü olan bir firmanın ürünüdür

8750 $

Anajet DTG Hertürlü Tekstil Ürününe Direk Baskı

Anajet DTG Hertürlü Tekstil Ürününe Direk Baskı ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
makina bir ay kadar önce amerikadan getirtilmiştir, orjinal kutusu ile bütün ekipmanları ile verilecektir yanında 8 adet temizlik kartuşu bulunmakda, kafa tıkanma sorunu vb sorun vermeyen sıkıntısız bir makina çin malı diğer ürünlerle karıştırmayın banka kredisine uygundur, gerekli bütün bilgileri telefonla sorabilirsiniz, kendi çektiğim videoyu ekliyemediğim için internette aynı model makinaların farklı farklı videolarını inceleyebilirsiniz not: kdv dahil fiyatıdır

17,7 $

Dijital Baskı Makinesi

Dijital Baskı Makinesi ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
A3 DİJİTAL BASKI MAKİNESİ BASKI ALANI 32x52 CM BASKI MALİYETİ 1$DIR. EPSON DX5 6 RENK (CMYK+WW) MAVİ,SARI,KIRMIZI,SİYAH,2 BEYAZ BASKI ALANLARI: DERİ,SUNİ DERİ,AHŞAP,CAM,PLASTİK,THISORT,CEP TELEFON KAPAĞI,FOLYO,TAŞ,SERAMİK VS. TÜM SERT ZEMİNLERİN ÜZERİNE BASKI SAĞLAYABİLİRSİNİZ. GARANTİ SÜRESİ 2016 TARİHİNE KADAR DEVAM ETMEKTEDİR.

18000 TL

satılık rol 201

satılık rol 201 ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
matba baskı makinesi 5070 ebat temiz makine

35 TL

DC24V Air or Vacuum Pump for Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Inkjet Printers

DC24V Air or Vacuum Pump for Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Inkjet Printers ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklama: Designed to create the necessary air pressure in the ink system. Typically, a negative pressure. The same pump can be applied to create a positive pressure. Which is created by the cleaning head of positive pressure.

671 $

DC24V Big Ink Pump for Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Inkjet Printers

DC24V Big Ink Pump for Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Inkjet Printers ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Bizim DC24V Büyük Mürekkep pompası kalite, kararlı ve düşük maliyetli bir performans yüksektir ve bu için geçerlidir Geniş formatlı yazıcılar Çin yapımı. Özellikler: Hassas tasarım, zarif görünümü. Özel malzemeler, antikorozif ve uzun hizmet ömrü yapılmıştır. Kullanımı kolay ve yerine uygun. Ile kullanılmak için: & nbsp;Tüm Çin-yazıcılar Net Ağırlık: & nbsp; & nbsp;156g/pc Boyutu Ambalaj: & nbsp;105 x 60 x 40mm Brüt Ağırlık: 160g/pc Açıklamalar: & nbsp;OEM

671 TL

Çin-Yazıcılar için DC12V Büyük Mürekkep Pompası

Çin-Yazıcılar için DC12V Büyük Mürekkep Pompası ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Bizim DC12V Büyük Mürekkep pompası kalite, kararlı ve düşük maliyetli bir performans yüksektir ve bu için geçerlidir Geniş formatlı yazıcılar Çin yapımı. Özellikler: & Bull; Hassas tasarım, zarif görünümü. & Bull; & nbsp; özel malzemeler, antikorozif ve uzun hizmet ömrü Yapımı. & Bull; & nbsp; Bu kullanımı kolay ve yerine uygun. Ile kullanılacak:Tüm Çin-yazıcılar Net Ağırlığı: 160g / pc Ambalaj boyutu:150x110x40mm Brüt Ağırlık: 170g / pc Açıklamalar: & nbsp;OEM

8,72 $

Myjet / Liyu / Jhf / Allwin / DGi Solvent Mürekkep Yazıcılar için 5 mikron Kapsül Filtre Mürekkep

Myjet / Liyu / Jhf / Allwin / DGi Solvent Mürekkep Yazıcılar için 5 mikron Kapsül Filtre Mürekkep ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklama: Bizim Kapsül tipi Mürekkep filtresi kalite, kararlı ve düşük maliyetli bir performans yüksektir. korozyona dirençli polimer material.It kullanılarak filtre elemanı için de geçerlidir Geniş formatlı yazıcılar Çin yapımı.

9,72 $

Çin-Yazıcılar için DC12V Küçük Mürekkep Pompası

Çin-Yazıcılar için DC12V Küçük Mürekkep Pompası ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Our DC12v small Mürekkep pompası kalite, kararlı ve düşük maliyetli bir performans yüksektir ve bu için geçerlidir Geniş formatlı yazıcılar Çin yapımı. Özellikler: & Bull; Hassas tasarım, zarif görünümü. & Bull; & nbsp; özel malzemeler, antikorozif ve uzun hizmet ömrü Yapımı. & Bull; & nbsp; Bu kullanımı kolay ve yerine uygun. Ile kullanılmak için: & nbsp;Tüm Çin-yazıcılar Net Ağırlığı: 68g/pc Ambalaj boyutu: 125*85*30mm Brüt Ağırlık: 70g / pc Açıklamalar: & nbsp;OEM

4,12 $

Temiz oda Silecek Tozsuz Yazıcılar 150pcs için Kumaş Dokumasız

Temiz oda Silecek Tozsuz Yazıcılar 150pcs için Kumaş Dokumasız ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
& Nbsp için Kumaş Dokumasız;Geniş formatlı yazıcılar 9 & quot; x 9 & quot; (x 23cm 23) / adet, 150pcs / parsel Için kullanılabilir için: YSL, WitColor, Liyu, Gongzheng, Infiniti geniş formatlı yazıcılar.

C-type Air Filter for Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Inkjet Printers

C-type Air Filter for Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Inkjet Printers ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Bizim C-tipi hava filtresi kalitesinde istikrarlı ve maliyet-performans yüksektir. korozyona dirençli polimer material.It kullanılarak filtre elemanı için de geçerlidir Geniş formatlı yazıcılar Çin yapımı.

143 $

80mm Mürekkep Filtresi Infiniti / JHF / Allwin / Phaeton / CrystalJet Solvent Mürekkep Yazıcılar için Dirençli 5 Mikron

80mm Mürekkep Filtresi Infiniti / JHF / Allwin / Phaeton / CrystalJet Solvent Mürekkep Yazıcılar için Dirençli 5 Mikron ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Bizim filtre 80mm uzunluğu ve korozyona dayanıklı polimer malzeme kullanıyor. filtreleme hassasiyeti 5 ve mu elde edilebilir; Çin-geniş formatlı baskı ekipmanları için kullanılabilir / m.

196 $

Small Ink Pump for Infiniti/ Crystaljet/ Gongzheng Inkjet Printers (100-200ml/min) 24V/ 3W

Small Ink Pump for Infiniti/ Crystaljet/ Gongzheng Inkjet Printers (100-200ml/min) 24V/ 3W ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Küçük yüksek kaliteli Mürekkep pompası (100-200ml / min) 24V/ 3W is stable and cost - effective, which can be used for Infiniti/ Crystaljet/ Gongzheng Geniş formatlı baskı ekipmanları. Özellikler: & Bull; Titizlik tasarımı, zarif görünümü. & Bull; & nbsp; Bu uzun hizmet ömrüne sahiptir yapar antikorozif özel malzemeden imal edilmiştir. & Bull; & nbsp; Bu kullanımı kolay ve yerine uygun.

347 $

Myjet / Liyu / JHF / Allwin UV Yazıcılar için 5 mikron Kapsül UV Dayanıklı Mürekkep Filtresi

Myjet / Liyu / JHF / Allwin UV Yazıcılar için 5 mikron Kapsül UV Dayanıklı Mürekkep Filtresi ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Özellikler: & Bull; Yüksek hassasiyetli filtre, can 5 & mu ulaştı; / M ? Made of special material, anticorrosion and long service life ? It's easy to use and convenient to replace. Için kullanılabilir için: Myjet/LIYU/JHF/Allwin and other UV Ink printers Ambalaj Boyutu: 5.5" x 3.7" x 3.9" (140 x 95 x 98mm) Net Ağırlığı: 80g / pc Brüt Ağırlık: 90g / pc Açıklamalar: OEM

9,27 $

Orijinal JYY (B) Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar için -Y-10-1 Mikro Diyafram Pompa Mürekkep Pompası (DC 24V, 3W, 100-200ml / dak)

Orijinal JYY (B) Infiniti / Crystaljet / Gongzheng / Flora Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar için -Y-10-1 Mikro Diyafram Pompa Mürekkep Pompası (DC 24V, 3W, 100-200ml / dak) ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Orijinal JYY kaliteli Mürekkep pompası Infiniti / Crystaljet / Gongzheng için kullanılabilecek, etkili, - (100-200ml / dakika) 24 V / 3W kararlı ve düşük maliyetli Geniş formatlı baskı ekipmanları. Için kullanılacak: & nbsp; A-Starjet, AllSign, Allwin, Anhui Liyu, AOJet, AYazdırın, Crystaljet, DIGITEX, Docan, Eastech, Flora, Fuzao, FY Birliği, Galaxy, Gongzheng İnsan Dijital Teknoloji, Icontek, Infiniti, Inwear, JHF Vista, Lecai, Leopard , MeiTu, Micolor, Myjet, Oasis, Phaeton, Rodin, Skyjet, Speedvision, Sunfiner, Synco, Taimes, Teckwin, Textalk, WER, Wit-Renk, XTR, Xunfei, Yaselan, Yat Fung Dijital, Yinghe, Zhongye mürekkep püskürtmeli yazıcılar.

4,73 $

Üç yollu Vana (metal)

Üç yollu Vana (metal) ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Üç yollu Vana (metal) Paslanmaz için Temizleme Sistemi. Ile kullanılacak: YSL, WitColor, Liyu, Gongzheng Infiniti, etc.

998 $

LIYU PG / PY Serisi Yazıcı Fiber Optik

LIYU PG / PY Serisi Yazıcı Fiber Optik ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
LIYU PG / PY Serisi Yazıcı Fiber Optik LIYU PG2512 / PG3212 / PG1808 / PG2508 / PG3208 Yazıcı, LIYU PY2508 / PY3208 / PY3212 Yazıcı: ile kullanılacak. Açıklamalar: OEM

710 $

LIYU PM / PG / PY Serisi Yazıcı 14Pin Tarihi Kablosu

LIYU PM / PG / PY Serisi Yazıcı 14Pin Tarihi Kablosu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
LIYU PM / PG / PY Serisi Yazıcı 14Pin Tarihi Kablosu To be used with: LIYU PM2512/PM3312/PM1808/PM2508/PM3208 Printer, LIYU PG2512/PG3212/PG1808/PG2508/PG3208 Printer, LIYU PY2508/PY3208/PY3212 Printer. Açıklamalar: OEM

9,46 $

LIYU PM/PG/PY Series Printer Encoder Strip

LIYU PM/PG/PY Series Printer Encoder Strip ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
LIYU PM / PG / PY & nbsp; Series Yazıcı kodlayıcı şerit Ile kullanılacak: LIYU PM2512/PM3212/PM1808/PM2508/PM3208 Printer, LIYU PG2512/PG3212/PG1808/PG2508/PG3208 Printer, LIYU PH2508/PH3208Printer. Açıklamalar: OEM

14,19 $

LIYU PK3200 / 3206 Yazıcı Kafası Kablosu

LIYU PK3200 / 3206 Yazıcı Kafası Kablosu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
LIYU PK3200 / 3206 Yazıcı Yazıcı kafası Kablo Ile kullanılacak: LIYU PK3200/PK3206 Printer Açıklamalar: OEM

710 $

LIYU POP3208E Yazıcı Xaar382 Kafası Kablosu

LIYU POP3208E Yazıcı Xaar382 Kafası Kablosu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
LIYU POP3208E Yazıcı Xaar382 Yazıcı kafası Kablo Ile kullanılacak: LIYU POP3208E Yazıcı Açıklamalar: OEM

552 $

LIYU PG Serisi Yazıcı Uzun Kemer

LIYU PG Serisi Yazıcı Uzun Kemer ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
LIYU PG Serisi Yazıcı Uzun Kemer Ile kullanılacak: LIYU PG2512/PG3212, LIYU PG1808/PG2508/PG3208 Printer. Açıklamalar: OEM

3942 $

LIYU PM / PG Serisi Yazıcı Mürekkep Filtresi

LIYU PM / PG Serisi Yazıcı Mürekkep Filtresi ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
LIYU PM / PG Serisi Yazıcı Mürekkep filtresi Ile kullanılacak: LIYU PM2512/PM3212 Printer, LIYU PM1808/PM2508/PM3208 Printer, LIYU PG2512/PG3212/PG1808/2508/3208 Printer. Açıklamalar: OEM

21 $

LIYU PM / PG / PY Serisi Yazıcı 16pin Kafası Kablosu

LIYU PM / PG / PY Serisi Yazıcı 16pin Kafası Kablosu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
LIYU PM/PG/PY Series Printer 16Pin Yazıcı kafası Kablo Ile kullanılacak: LIYU PM2512/PM3212, PM1808/PM2508/PM3208 Yazıcı, LIYU PG2512/PG3212, PG1808/2508/3208 Yazıcı, LIYU PY2508/3208 / 3212 Yazıcı. Açıklamalar: OEM

473 $

LIYU PM1808 / 2508/3208 Yazıcı Kafası Kurulu

LIYU PM1808 / 2508/3208 Yazıcı Kafası Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
LIYU PM1808/2508/3208 Printer Yazıcı kafası Tahta Ile kullanılacak: LIYU PM1808/2508/3208 Printer Açıklamalar: OEM

94 $

LIYU PM2512 / PM3212 Yazıcı Kafası Kurulu

LIYU PM2512 / PM3212 Yazıcı Kafası Kurulu ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
LIYU PM2512 / PM3212 Yazıcı Yazıcı kafası Tahta Ile kullanılacak: LIYU PM2512 / PM3212 Yazıcı Açıklamalar: OEM

102 $

80mm UV Mürekkep Filtre 5 Infiniti

80mm UV Mürekkep Filtre 5 Infiniti ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklama: Our filter is 80mm length and using corrosion-resistant polymer material. The filtering accuracy can be achieved 5μ / m, which can be used for Infiniti/JHF/Allwin/Phaeton/CrystalJet uv mürekkep Yazıcılar Için kullanılacak: & nbsp;Infiniti / JHF / Allwin / Phaeton / CrystalJet UV Mürekkep Yazıcılar Boyutu Ambalaj: & nbsp;3.9 & quot; x 1 & quot; x 1 & quot; (100 x 26 x 26mm) Net Ağırlığı: 28g / pc Brüt Ağırlık: 30g / pc Açıklamalar: & nbsp;OEM

227 $

Çin-yazıcılar için Alüminyum Temizleme Sistemi

Çin-yazıcılar için Alüminyum Temizleme Sistemi ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Alüminyum Temizleme Sistemi Çin-yazıcılar için Temizleyebilir miyim Yazıcı kafası otomatik olarak bir grupta bulunan 4 adet, her 4 adet ilave edilebilir. Ile kullanılacak: YSL, WIT RENK, LIYU, Gongzheng, INFINITI, vb

5435 $

Geniş Format Yazıcılar için Solenoid Vana Elektromanyetizma / Manyetik Valf (DC24V / 8W)

Geniş Format Yazıcılar için Solenoid Vana Elektromanyetizma / Manyetik Valf (DC24V / 8W) ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Özellikler: ? Valve Body using high-grade metal materials , long life ? Joint using high quality plastic, strong and durable Için kullanılabilir için: Tüm Çin-yazıcılar Net Ağırlığı: 56g/pc Ambalaj Boyutu: 110x70x40mm Brüt Ağırlık: 70g / pc Açıklamalar: OEM

453 $

B tipi 60mm Mürekkep Filtre 5 Infiniti

B tipi 60mm Mürekkep Filtre 5 Infiniti ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Açıklamaları: Bizim B-tipi filtre kalitesi istikrarlı ve maliyet-performans yüksektir. korozyona dirençli polimer material.It kullanılarak filtre elemanı için de geçerlidir Geniş formatlı yazıcılar Çin yapımı. Ile kullanılmak için: & nbsp;Allwin, Anhui Liyu, AOJet, Aprint, Crystaljet, Digitex, Docan, Eastech, Flora, Fuzao, FY Union, Gongzheng, Icontek, Infiniti, Inwear, JHF Vista, Lecai, Leopard, MeiTu, Micolor, MyJet, Oasis, Phaeton, Rodin, Skyjet, Speedvision, Sunfiner, Synco, Taimes, Teckwin, Textalk, WER, Wit-Color, XTR, Xunfei, Yaselan, Yat Fung Digital, Yinghe, Zhongye inkjet printers. Net Ağırlığı: 20g / pc Ambalaj boyutu: 90x35x35mm Brüt Ağırlık: 22g / pc Açıklamalar: & nbsp;OEM

103 $

LIYU Plastik alt-mürekkep tankı

LIYU Plastik alt-mürekkep tankı ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Liyu plastic sub-ink tank Ile kullanılmak üzere: LIYU

10 $

iş yerimin iflasından dolayı acill satılık

iş yerimin iflasından dolayı acill satılık ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
pheton 320d HERHANGİ BİR DERDİ SIKINTISI YOKTUR 4 AYDIR KULLANMIYORUZ ZATEN TEMİZ MAKİNA ACİL SATILIK DETAYLI BİLGİ TELEFONDA VERİLİR PAZARLIK PAYI VARDIR

22000 TL

Dijital Sublime Bayrak Baskı Makinesi

Dijital Sublime Bayrak Baskı Makinesi ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Dijital Sublime Bayrak Baskı Makinesi

40000 TL

MİMAKİ JV33 2. EL SATILIK

MİMAKİ JV33 2. EL SATILIK ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
mimaki jv33 2. el birinde kafa var birinde yok çalışır durumda temiz

21000 TL

UV Baskı Makinası (200x300cm çift kafa EPSON DX5)

UV Baskı Makinası (200x300cm çift kafa EPSON DX5) ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
UV Baskı Makinası (200x300cm çift kafa EPSON DX5)

160000 TL

Digital Inkjet Textile Printer Heater-SR1800(1800mm Flag Making Machine)

Digital Inkjet Textile Printer Heater-SR1800(1800mm Flag Making Machine) ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Digital Inkjet Textile Printer Heater-SR1800(1800mm Flag Making Machine)

5 TL

Bayrak Fikse Yapma Makinesi

Bayrak Fikse Yapma Makinesi ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Bayrak Fikse Yapma Makinesi

11 TL

320 Bayrak Fikse Yapma Makinesi

320 Bayrak Fikse Yapma Makinesi ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
320 Bayrak Fikse Yapma Makinesi

11 TL

Bayrak Fikse Yapma Makinesi 160 lık

Bayrak Fikse Yapma Makinesi 160 lık ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Bayrak Fikse Yapma Makinesi 160 lık

10 TL

BROTHER DA-9280-7-364 X PULLER KOLLU JEANS KOT DİKİŞ MAKİNASI (3 İĞNE) (ARKADAN ÇEKİCİLİ)

BROTHER DA-9280-7-364 X PULLER KOLLU JEANS KOT DİKİŞ MAKİNASI (3 İĞNE) (ARKADAN ÇEKİCİLİ) ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.

0 TL

Lazer Kesim Makinası 52

Lazer Kesim Makinası 52 ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Lazer Kesim Makinası 52

44,86 TL

Mimaki JV3 Eco Solvent Printhead (DX4)-M004372

Mimaki JV3 Eco Solvent Printhead (DX4)-M004372 ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Mimaki JV3 Eco Solvent Printhead (DX4)-M004372

557 TL

Xaar 126/35 Printhead

Xaar 126/35 Printhead ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Xaar 126/35 Printhead

248,54 TL

Epson Print Head Decoder Card for F186000 / F158010 Printhead(Locked)

Epson Print Head Decoder Card for F186000 / F158010 Printhead(Locked) ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Epson Print Head Decoder Card for F186000 / F158010 Printhead(Locked)

37,33 TL

Mutoh VJ-1638 / VJ-1638W / VJ-2638 Printhead-DG-43345

Mutoh VJ-1638 / VJ-1638W / VJ-2638 Printhead-DG-43345 ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Mutoh VJ-1638 / VJ-1638W / VJ-2638 Printhead-DG-43345

0 TL

Brand New Epson Stylus Photo 1390 / 1400 / 1410 Printhead - F173050 / F173060 / F173070 / F173080 / F173090

Brand New Epson Stylus Photo 1390 / 1400 / 1410 Printhead - F173050 / F173060 / F173070 / F173080 / F173090 ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Brand New Epson Stylus Photo 1390 / 1400 / 1410 Printhead - F173050 / F173060 / F173070 / F173080 / F173090

137,94 TL

Epson F180000 / F180040 Printhead for Epson R280 / R290 / T50 / T60 Printer

Epson F180000 / F180040 Printhead for Epson R280 / R290 / T50 / T60 Printer ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Epson F180000 / F180040 Printhead for Epson R280 / R290 / T50 / T60 Printer

0 TL

Epson ME-510 / ME-520 / ME-535 / ME-620F Printhead - F195000

Epson ME-510 / ME-520 / ME-535 / ME-620F Printhead - F195000 ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Epson ME-510 / ME-520 / ME-535 / ME-620F Printhead - F195000

50,34 TL

Original Epson Stylus Pro 4880 / Stylus Pro 7880 / Stylus Pro 9880 / Stylus Pro 9450 Printhead(DX5)- F187000

Original Epson Stylus Pro 4880 / Stylus Pro 7880 / Stylus Pro 9880 / Stylus Pro 9450 Printhead(DX5)- F187000 ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Original Epson Stylus Pro 4880 / Stylus Pro 7880 / Stylus Pro 9880 / Stylus Pro 9450 Printhead(DX5)- F187000

0 TL

Epson Second Time Locked (DX5) Printhead - F186000

Epson Second Time Locked (DX5) Printhead - F186000 ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Epson Second Time Locked (DX5) Printhead - F186000

778 TL

Xaar 126/35 Printhead

Xaar 126/35 Printhead ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Xaar 126/35 Printhead

0 TL

Epson 7700 / 9700 / 9910 / 7910 Printhead-F191010 / F191040 / F191080 / F191110 / F191140

Epson 7700 / 9700 / 9910 / 7910 Printhead-F191010 / F191040 / F191080 / F191110 / F191140 ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Epson 7700 / 9700 / 9910 / 7910 Printhead-F191010 / F191040 / F191080 / F191110 / F191140

1 TL

Epson DX4 Water Based Printhead

Epson DX4 Water Based Printhead ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Epson DX4 Water Based Printhead

0 TL

Epson DX4 Water Based Printhead

Epson DX4 Water Based Printhead ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Epson DX4 Water Based Printhead

516 TL

Brand New Epson Stylus Photo 1390 / 1400 / 1410 Printhead - F173050 / F173060 / F173070 / F173080 / F173090

Brand New Epson Stylus Photo 1390 / 1400 / 1410 Printhead - F173050 / F173060 / F173070 / F173080 / F173090 ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Brand New Epson Stylus Photo 1390 / 1400 / 1410 Printhead - F173050 / F173060 / F173070 / F173080 / F173090

0 TL

Seiko SPT-510 / 35pl Printhead with New IC Driver

Seiko SPT-510 / 35pl Printhead with New IC Driver ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Seiko SPT-510 / 35pl Printhead with New IC Driver

675 TL

Epson R1900 / R2880 / R2000 Printhead First Time Locked (DX5)- F186000

Epson R1900 / R2880 / R2000 Printhead First Time Locked (DX5)- F186000 ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Epson R1900 / R2880 / R2000 Printhead First Time Locked (DX5)- F186000

0 TL

Mimaki JV5 / JV33 Printhead Original- M007947

Mimaki JV5 / JV33 Printhead Original- M007947 ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Mimaki JV5 / JV33 Printhead Original- M007947

1 TL

Epson Second Time Locked (DX5) Printhead - F186000

Epson Second Time Locked (DX5) Printhead - F186000 ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Epson Second Time Locked (DX5) Printhead - F186000

0 TL

Roland RE-640 / VS-640 / RA-640 Eco Solvent Printhead (DX7) -6701409010

Roland RE-640 / VS-640 / RA-640 Eco Solvent Printhead (DX7) -6701409010 ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Roland RE-640 / VS-640 / RA-640 Eco Solvent Printhead (DX7) -6701409010

1 TL

Original and 100% New Roland DX4 Eco Solvent Printhead-1000002201

Original and 100% New Roland DX4 Eco Solvent Printhead-1000002201 ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Original and 100% New Roland DX4 Eco Solvent Printhead-1000002201

557 TL

Fujifilm instax Mini 8 + 20\'li Film HEDİYE

Fujifilm instax Mini 8 + 20\'li Film HEDİYE ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.
Fujifilm instax Mini 8 + 20\'li Film HEDİYE

234 TL

6 RENK ECO SOLVENT BASKI MAKİNESİ ŞOK KAMPANYA YANINDA 98 LT. BOYA İLE BİRLİKTE 9500$

6 RENK ECO SOLVENT BASKI MAKİNESİ ŞOK KAMPANYA YANINDA 98 LT. BOYA İLE BİRLİKTE 9500$ ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.

9500 $

Olympos sky epson dx5 dijital baskı makinesi - Araç ile takas olabilir

Olympos sky epson dx5 dijital baskı makinesi - Araç ile takas olabilir ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.

48000 TL

Olympos epson dx7 dijital baskı makinesi

Olympos epson dx7 dijital baskı makinesi ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.

25000 TL

Olympos epson dx5 dijital baskı makinesi

Olympos epson dx5 dijital baskı makinesi ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için detaylar linkine tıklayabilirsiniz.

46500 TL